Galeria


Demokratizimi i shoqėrisė duke monitoruar/ avokuar institucionet qeverisėse

Edukimi jo formal i qytetarėve e nė veēanti edukimi i tė rinjve nė fushėn e krijimit tė vendeve tė reja tė punės

Fuqizimi i Shoqėrisė Civile dhe Rrjetėzimi me organizata tė ngjashme me qėllim tė realizimit tė projekteve qė tangojnė misionin e organizatės

Bashkėpunimi ndėrkufitar dhe ndėrkombėtar

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA