Aktualitete


10.02.2013 | 14:20
Ky projekt ka pėr qėllim qė tė pėrmirėsojė raportet ndėrmjet Shoqėrisė Civile dhe qeverive komunale nė tri Komunat e Rajonit tė Anamoravės – nė Gjilan, Viti dhe Kamenicė. ...

FOLLOW US ON SOCIAL MEDIA